beta

Jeżeli prowadzisz firmę, to potrzebujesz odpowiednio przygotowanej strony internetowej, materiałów reklamowych, dokumentacji oraz multimediów. Nasza oferta to jest to, czego potrzebuje Twoja firma.

content separator
Oferta - User Interface oraz User Experience

Oferta UI oraz UX

Projektujemy wygląd oraz funkcjonalność aplikacji komercyjnych z naciskiem na szybkość i prostotę przyswojenia przez użytkownika końcowego.

content separator
Oferta - Firmowa strona WWW

Firmowa strona WWW

Tworzymy strony firmowe w oparciu o najnowsze technologie, dostosowane do ekranów o małej przekątnej. Czy twoją firmę stać na to, aby nie mieć strony WWW?

content separator
Oferta - Czołówki, dema, montaż klipów

Czołówki, dema, montaż klipów

Najważniejszy jest początek. Pierwsze kilka sekund reklamy lub prezentacji może zadecydować o tym, czy klient obejrzy ją do końca. Przygotujemy dla Twojej firmy czołówkę, zmontujemy materiał wideo, przygotujemy go do odtwarzania na urządzeniach mobilnych.

content separator
Oferta - Identyfikacja wizualna marki

Identyfikacja wizualna marki

Tworząc wizerunek marki ważne jest, aby przekazać odbiorcy kluczowe cechy firmy za pomocą stylu i kolorystyki. Nasze prace cechuje wyjątkowy design, prostota i przejrzystość, dzięki temu Twoja marka wyróżni się na tle konkurencji.

content separator
Oferta - Projekty druku

Projekty druku

Zajmujemy się przygotowaniem projektów do druku. Projektujemy plakaty, ulotki, wizytówki, banery reklamowe, opakowania, etykiety… Jeżeli da się to wydrukować, to możemy to zaprojektować!

content separator
Oferta - Fotografia panoramiczna i szerokokątna

Fotografia panoramiczna i szerokokątna

Są rzeczy, które trudno sfotografować. Przy 11 Megapikselach i 170° rozpiętości jest to z pewnością łatwiejsze.

content separator
Oferta - Dokumentacje techniczne

Dokumentacje techniczne

Każdy produkt musi mieć dołączoną do niego dokumentację, aby mógł być sprzedawany w danym kraju zgodnie z lokalnymi przepisami. Dzięki zaawansowanym narzędziom przeznaczonym do pisania i swobodnego definiowania układu stron oraz latom doświadczenia w tworzeniu dokumentacji od zera — elegancję Twoich publikacji trudno będzie opisać w słowach.

content separator
Oferta - Telefoniczna ocena oferty

Telefoniczna ocena oferty

Zadzwoń do nas, przedstaw swoją ofertę, a my błyskawicznie ją ocenimy. Zwięzła i rzeczowa ocena oferty już za 999PLN netto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *